Гідності хай промінь не згасає!

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними в його житті. Саме такою датою є 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Гідності хай промінь не згасає!

Небесна сотня

Назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Серед Небесної Сотні  були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України –  від  сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.

Революція  Гідності

У Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради 20 лютого 2020 року відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до  Батьківщини, виховання патріотичної свідомості.

На загальношкільній лінійці-реквіємі «Небесна Сотня. Герої не вмирають» ведучі провели  екскурс в історію Революції  Гідності, згадали  героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання учні та вчителі  вшанували пам’ять загиблих героїв. Фото та відеохроніка героїчних подій Майдану повернула всіх присутніх у ті страшні часи  (перегляд відеофільму «Небесна сотня. Юні герої»).

Гідності хай промінь не згасає!

Емоційною кульмінацією стала виховна година «Гідності хай промінь не згасає!», підготовлений учнями 6-А класу разом із вихователем Ванек В.В., де всі присутні   мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також переглянути відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість і справжній патріотизм.

Учні 6-А класу декламували вірші, виконували пісні, присвячені полеглим за свободу. Ведуча, Ванек В.В.,  розповіла  про героїчні події тих  «чорних» днів листопада 2013 р. – лютого 2014, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами.

Під тужливий танець діти роздали всім присутнім паперових лелек, виготовлених власними руками.

Насамкінець учні та педагоги школи вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Небесна Сотня поруч. Вона – на варті. Небесна Сотня своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дала нам шанс збудувати нову демократичну правову державу.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!