Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу! Ці слова з гідністю підтвердили здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради у ході національно-патріотичної гри «Ігри патріотів», яка відбулася 26.05.2021 року.

Національно-патріотична гра «Ігри патріотів» (організатор: старший вихователь Янковецький В.В.) традиційно проводиться в освітньому закладі наприкінці травня і має на меті:

• закріпити знання учнів про Україну, її символи, традиції;
  • впроваджувати елементи естетичного виховання культури спілкування;
  • уміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях, колективну творчість;
  • виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини, її традицій, обрядів, почуття глибокої поваги до предків, своїх рідних і близьких;
  • формувати  самостійність і відповідальність, уміння самоорганізовуватись;
  • виховувати патріотично свідому молодь.

Спритні, витривалі, швидкі,  кмітливі і винахідливі

На шкільному подвір’ї із дотриманням санітарно-епідемічних вимог 13 команд (учні 1-12 класів) змагалися у спритності, витривалості, швидкості,  кмітливості і винахідливості, виконуючи непрості завдання на 13 станціях: «Ну, постривай», «1-2-3», «Гарт», «У ціль», «Козацька швидка», «Лижні перегони», «Рибалка», «Лабіринт», «Веселі кульки», «Світлина на згадку», «Кольорові питання», «Слалом», «Гармата».

Запальні ідеї, піднесений настрій, незабутні враження, вибухові емоції вболівальників команд панували під час «Ігор патріотів».

Кожна команда продемонструвала  свої знання, вміння, навички і командний дух.

29 травня 2021 року на святі «Останнього дзвоника» буде оголошено команду, яка перемогла в «Іграх патріотів».

Хочеться вірити, що на теренах гри сформується нова генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості, ініціативності.