#КВІТКАВІДРОДЖЕННЯ

#КВІТКАВІДРОДЖЕННЯ

26 квітня 1986 року страшний вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців, завдав значних екологічних наслідків не лише для України, а й для всього світу.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності сотень тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самовідданості ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Минає 35 років із дня страшної аварії на Чорнобильській атомній електростанції, проте час не загоїв «чорнобильських» ран, не стер із пам’яті трагічні події, імена мужніх людей, які виявили героїзм, високий патріотизм і ціною власного життя та здоров’я зупинили ядерну катастрофу.Челендж #квіткавідродження

країнська молодь не залишається осторонь цих подій. Старшокласники, педагог-організатор Сіробаба Яніна,  представники шкільної організації «Веселка» Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради  26 квітня 2021 року активно долучилися дружною командою до челенджу #квіткавідродження – виготовили  білі троянди у техніці оригамі в знак пам’яті про події 1986 року. Квітка Відродження – це наша надія і наша віра в людство, в його здатність приймати правильні рішення і берегти своє довкілля.

Головні меседжі даного челенджу:

  1. Чому троянда? Ця квітка – символізує місто Прип’ять, візитівкою якого були троянди!
  2. Чому біла? Білий колір – символ чистоти і невинності; приносить спокій; служить гарними ліками від стресу…
  3. Чому техніка оригамі? В солідарність, розуміння та підтримку японського народу, який пережив трагедію аварії на АЕС Фукусіма-1.

26 квітня назавжди залишиться днем пам’яті та жалоби. В цей день ми схиляємо голову перед героїчним подвигом пожежних, військовослужбовців військ цивільної оборони та всіх тих, хто став на захист людства!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *