Моя мова для мене, як мати – єдина!

Моя мова для мене, як мати – єдина

Мова – втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï! Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за багатство мови…

— М. Рильський

Традиційно 9 листопада у Слов’янській спеціальній школі  № 23 Донецької обласної ради  відбувається урочисте святкування  Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають у день пам’яті Преподобного Нестора Літописця.

За ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості День української писемності та мови-2020 пройшов під гаслом «Моя мова для мене, як мати – єдина!».

Єдиний скарб у тебе – рідна мова…

До святкування Дня української писемності та мови з дотриманням санітарно-протиепідемічного режиму долучилися  учні 1-12 класів, педагоги початкових класів, вчителі української мови та літератури.  Учні 11 класу підготували «Усний журнал: «Єдиний скарб у тебе – рідна мова…».  У своїх виступах учні  наголошували на тому,  що мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники.Виклики книжкової ери

Лінгвістичні хвилинки, вікторини, уроки-подорожі, історичні сторінки  урізноманітнювали уроки мови  та літератури   для учнів початкової і середньої ланки.

Старшокласники взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності «Виклики книжкової ери», текст якого написав відомий письменник і видавець Іван Малкович.

Виказати любов і шану до рідного слова  учні школи змогли у своїх малюнках і творчих  виробах – перший поверх школи перетворився на справжню художню галерею.

Проведені форми роботи розширили знання вихованців про багатство і красу української мови, розкрили величезне значення мови для нашого народу, сприяли збагаченню словникового запасу, розвитку творчих здібностей школярів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *