Ми змогли, і в тебе вийде!

19 квітня 2024 року в нашій школі відбулася чергова мотиваційна онлайн-зустріч для здобувачів освіти  9-12 класів «Ми змогли, і в тебе вийде».

Цього разу своїми історіями успіху поділилися випускниці  Софія Тоцька та Василисса Липка.

Софія, після закінчення школи, опанувала професію кухар-офіціант і деякий час працювала за спеціальністю. Зараз вона насолоджується материнством, але вже планує здобути  професію масажиста.

Василисса, після 10 класу, вступила до Слов’янського фахового коледжу національного авіаційного університету, де наразі здобуває знання та навички програміста.

Під час зустрічі випускниці поділилися своїм досвідом вибору професії, розповіли про особливості студентського життя, відмінності від навчання у школі, відповіли  на питання старшокласників і педагогів та надали цінні поради майбутнім випускникам щодо визначення своїх інтересів і кар’єрного шляху.

Наприкінці зустрічі Софія та Василисса побажали всім присутнім успіхів у навчанні, наполегливості та віри у власні сили.

Дякуємо нашим гостям за участь у заході! Бажаємо подальших успіхів, нових досягнень і здійснення професійних мрій!          Віримо, що кожен із наших випускників зможе знайти свій шлях у житті та здобути омріяну професію!