Ми змогли, і в тебе вийде

22 лютого 2024 року педагог-організатор Савіна Н.Ю. для здобувачів освіти 9-12 класів провела другу мотиваційну зустріч із випускниками нашої школи під назвою «Ми змогли, і в тебе вийде». Цього разу гостями стали Римма Багнюк і Олександр Михайліченко, випускники нашої школи, які вже мають певні досягнення у спорті.

Римма наразі навчається на ІІІ курсі Донбаського державного педагогічного університету на факультеті фізичного виховання та здобуває професію вчителя фізичної культури. Олександр закінчив Бахмутський педагогічний фаховий коледж і здобув спеціальність вчителя фізичної культури та тренера з легкої атлетики.

Римма та Олександр поділилися своїми особистими історіями успіху, які не лише надихнули юних слухачів, але й продемонстрували, що завдяки наполегливості, працьовитості та вірі в себе можна досягти будь-яких цілей.

Обидва випускники є майстрами спорту України з легкої атлетики серед осіб із візуальними порушеннями. Займатися спортом вони почали у стінах рідної школи, згодом відчули справжню любов до спорту та обрали професію, пов’язану з ним.

Старшокласники отримали не тільки відповіді на  хвилюючі питання, а й корисні поради, які допоможуть їм визначити свої інтереси та обрати кар’єрний шлях.   Наприкінці зустрічі Римма та Олександр побажали учням успіхів у навчанні, наполегливості і віри в себе.

Дякуємо нашим гостям за участь у заході. Бажаємо вам міцного здоров’я, подальших спортивних успіхів, нових перемог і здійснення професійних мрій!

Упевнені, що  історії та поради від випускників допоможуть нинішнім старшокласникам у визначенні власного шляху розвитку, надихнуть учнівську молодь вірити у свій потенціал, досягати бажаних цілей та прагнути до власного успіху!