Мистецтво без меж

Мистецтво є найбільш універсальним інструментом для вираження емоцій, ідей і творчої комунікації, відкриваючи перед нами нескінченні можливості самовираження та розвитку індивідуальності.

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся ІІ Відкритий Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів», метою якого є популяризація та підтримка інклюзивної творчості дітей та молоді з особливими потребами. Конкурс відбувався у п’яти номінаціях різних видів мистецтв.

За підсумками конкурсної програми у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» переможцями стали юні обдарування Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради:

• Безкоровайний Олег, здобувач освіти 3-А класу – ІІ місце за роботу «Лісова казка»;
  • Кобилко Андрій, здобувач освіти 6-В класу – ІІ місце за роботу « Дівчина-весна»;
  • Лапченко Дар’я, здобувачка освіти  6-А класу – ІІІ місце за роботу «Пташечка»;
  • Кобилко Андрій, здобувач освіти 6-В класу – ІІІ місце за роботу «Квіти для матусі»;
  • Дупак Дар’я, здобувачка освіти 8-А класу – ІІІ місце за роботу «Літній букет»;
  • Рицарева Віолетта, здобувачка освіти 9-Б класу – ІІІ місце за роботу                         «Спогади про літо».

У  номінації «Вокальне мистецтво» перемогу здобули:

• Вокальний ансамбль «Без обмежень», жанр «Естрадний вокал» – ІІ місце, керівник Гладиш Л.Ф;
  • Сікалова Єлизавета,  здобувачка освіти 3-Б класу», жанр «Естрадний вокал»  – І місце;
  • Чернов Максим,         здобувач освіти 10-Б класу», жанр «Естрадний вокал»  – І місце.

Вітаємо здобувачів освіти із вражаючою перемогою у конкурсі і бажаємо  подальшого натхнення, творчого розквіту й безмежного успіху на мистецькому шляху! Ця перемога є визнанням вашої праці, таланту, невтомної фантазії та креативності!