Найвища цінність суспільства – людина

Найвища цінність суспільства – людина. Щороку наприкінці квітня відзначається Всесвітній день охорони праці.

У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я (БЗР) під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Тиждень охорони праці

З нагоди  Дня охорони праці 19 – 23 квітня 2021 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради було проведено Тиждень охорони праці, метою якого  була цілеспрямована профілактична  робота серед учасників освітнього процесу, виховання поважного ставлення до питань безпеки людини  й охорони праці, розуміння цінності безпеки життя.

У ході тижня були проведені інформаційно-практичні, творчі заходи:

виховні години щодо безпечної поведінки учнів у школі, на подвір’ї, у громадських місцях;

• конкурс малюнків для учнів початкової ланки;
  • вікторини «Безпеку змолоду вивчай, до старості здоровим доживай» (1-А, 1-Б класи); «Правила безпеки знай! Виконуй, не забувай!» (5-7 класи);
  • виховні заходи «Настанова», «Як уникнути небезпеки під час перерви» (2-А клас); «Профілактика та попередження нещасних випадків під час навчання та у побуті» (7-А клас);
  • відкритий урок  з основ здоров’я «Знаки безпеки» (7-Б клас);
  • інтерактивні вправи «»Так чи ні» (4-Б клас);
  • години спілкування «Дуже просимо таті мам» (3-Б клас);
  • консультації для батьків «Життя – найцінніший скарб! Бережи його» (1- 12 класи);
  • виставки літератури та наочних посібників з охорони праці;
  • перегляд та обговорення відеоматеріалів та мультимедійних презентацій « Корисні підказки» (5-12 класи);
  • круглий стіл «Обізнаність щодо безпеки праці – важлива складова професіоналізму»;
  • рольова гра «Викликаємо службу 102,103,104»;
  • диктанти на уроках української мови «Бережи зір», «Правила безпечної поведінки», «Коли обережність рятує життя», «Людина в системі «людина-техніка-середовище», «Бережи своє життя» (3-12 класи).

« of 2 »

Круглий стіл з обговорення факторів, які впливають на стан здоров’я

Для працівників школи було проведення засідання круглого столу, де обговорювалися актуальні питання сьогодення щодо факторів, які впливають на стан здоров’я не лише молодого покоління, а й стосуються особисто їх

На уроках інформатики здобувачі освіти разом із педагогом Кривошеєнком Дмитром виготовили і розповсюдили серед усіх учасників освітнього процесу  пам’ятки «28 квітня – День охорони праці».

Проведення вищезазначених заходів у рамках тижня охорони праці навчають відповідально ставитися до збереження життя і здоров’я власного та людей, які знаходяться поруч, не зупинятися на досягнутому і мати плани на майбутнє.