Національний урок пам’яті до роковин трагедії Бабиного Яру

…Великий Боже, ми з твоєї згоди

Проходимо дорогу в Бабин Яр,

Де смертно ти поєднуєш народи,

Щоб зберегти життя й свободи дар…

Дмитро Павличко

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр – символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі.

Сьогодні, 29 вересня, 80-і роковини однієї з найжахливіших трагедій Голокосту, масових розстрілів мирного населення в Бабиному Яру в Києві.

З метою поглиблення знань  здобувачів освіти з масштабами та негативними наслідками Голокосту, розкриття змісту подій, пов’язаних із трагедією в Бабиному Ярі, виховування гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради з дотриманням санітарно-епідемічних вимог педагогами та вихователями було проведено цикл виховних заходів «Бабин Яр -Пам’ять на тлі історії»: тематичні та виховні години, години спілкування та уроки пам’яті, відеоролики та бесіди  про трагічні події у Бабиному Яру.

Трагедія Бабиного Яру

Педагог вищої категорії Вовк Алла провела урок пам’яті «Трагедія Бабиного Яру», у ході якого учнівська молодь ознайомилась з поняттям Голокост, зі змістом подій, пов’язаних із трагедією в Бабиному яру. Жахливі злочини фашистів проти людей, все побачене і почуте не залишили байдужими нікого.

Школярі дійшли висновку, що збереження миру та утвердження гуманістичних цінностей є найкращою пам’яттю за невинно загиблими.