Осінній турнір з адаптивних ігор для людей з інвалідністю

За підтримки ГО «Всеукраїнський громадський центр «ВОЛОНТЕР» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру

16-17 грудня 2020 року відбувся осінній турнір з адаптивних ігор для людей з інвалідністю, який проводиться волонтерами загону «Фенікси», викладачами кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, реалізується за підтримки ГО «Всеукраїнський громадський центр «ВОЛОНТЕР» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Традиційно у змаганнях взяли участь учні 9-12 класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради.
Зустріч команд відбулася онлайн на платформі ZOOM.

За результатами змагань перемогла команда  голболістів  (тренер Ігор Одинченко), продемонструвавши злагодженість, високу організованість і гідну підготовку.

Команди педагогів-тренерів Віталія Янковецького, Максима Савіна посіли наступні місця:

• джаколо – І місце (Торшин Д., Спекторук В.);
  • корнхол – ІІ місце (Нікітіна В.);
  • новус – І місце (Вязовіков Д., Лісовіна Н.);
  • карум – І місце (Маклаков М., Каулькіна Є.).

Переможці  були нагороджені грамотами і  подарунками.
Адміністрація школи, учнівський та педагогічний колективи вітають команди із перемогою і висловлюють щиру подяку організаторам  осіннього турніру з адаптивних ігор для людей з інвалідністю. Адже даний захід  не тільки  сприяє фізичному, духовному розвитку і реабілітації людей з інвалідністю, пропагує здоровий спосіб життя, а й привертає увагу державних, громадських та комерційних організацій до проблем людей з інвалідністю.