Останній дзвоник-2022

День сьогодні такий незвичний,
Сонце встало, умите в росі.
І лунає дзвінок закличний,
Щоб зібрались на свято всі!

Сьогодні завершуються освітні заняття 2021-2022 навчального року. Ми всі запам’ятаємо цей рік тому, що він став роком неочікуваних викликів, тривог, хвилювань і небачених перемог!

І незважаючи на критичну ситуацію, що склалася у нашій країні, вся шкільна родина Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради зібралася 27 травня 2022 року у дистанційному форматі на святі «Останній дзвоник-2022».

Теплі слова директорки школи Нани Ушкалової  і заступниці директорки з виховної роботи Салюк Надії зробили святкову атмосферу з нотками  мрій про щасливе майбутнє.

Щирі привітання з побажаннями безхмарного мирного неба і веселих літніх канікул прозвучали від усіх педагогів школи.

За традицією школи кращі здобувачі освіти за високі досягнення у навчанні, перемоги у творчих конкурсах та онлайн-олімпіадах були нагороджені Похвальними листами.

Свято пройшло з радісним настроєм, вірою і надією  в завтрашній день!

Пролунав останній дзвоник…

Для випускників-2022 цей шкільний дзвоник справді останній. Проте ми щиро віримо, що він  пролунав, закликаючи  наших випускників у щасливе самостійне доросле життя.

Шановні випускники, нехай вам не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі!  Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!