Останній урок – до майбутнього крок

31 травня 12-А клас Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради попрощався зі школою на зворушливому Останньому уроці, який провів  класний керівник Максим Савін.

Свято зібрало учнів, батьків та педагогів, щоб поділитися тремтливими спогадами про шкільні роки, подарувати незабутні емоції та подякувати одне одного за спільний шлях.

Це було хвилююче й водночас сумне свято, адже воно знаменувало закінчення безтурботного дитинства та початок нового, незвіданого шляху, сповненого мрій та прагнень. Випускники щиро дякували всім вчителям, які протягом 13 років ділилися з ними своїми знаннями, підтримували та наставляли.

Педагоги, зворушені щирими словами своїх учнів, висловили їм багато побажань: успіхів у подальшому навчанні, впевненості у власних силах, мудрості та стійкості у подоланні життєвих труднощів.

Батьки з гордістю та любов’ю дивилися на своїх дітей, які ось-ось ступлять на самостійний шлях. Їхні слова подяки вчителям за виховання гідних людей, творчих особистостей, лунали щиро й тепло.

Кульмінацією свята став запуск повітряного змія, який символізував, що випускники сьогодні відлітають у доросле життя, де їм належить творити свою долю й долю країни.

Любі діти, нехай ваше життя буде осяяне радістю, щастям, щирим коханням. Вірте в себе, мрійте та впевнено йдіть до своїх цілей із відкритим серцем. Нехай це свято стане для вас початком нової, цікавої, щасливої сторінки у житті!