Радість у кожному серці

Діти – найцінніший скарб кожної нації, кожної країни.

Діти – найцінніший скарб кожної нації, кожної країни. Вони не лише наше  майбутнє, а й справжні обереги нашого сьогодення,  що наповнюють його радістю, надією та невичерпними можливостями.

З нагоди Дня захисту дітей педагог-організатор Наталія Савіна та вчитель Людмила Гладиш організували для здобувачів освіти захоплюючий онлайн-захід «Діти – наше майбутнє!»

Наталія Юріївна занурила учасників у світ історії та традицій свята, розповівши про його мету, цілі та прапор.

Вікторина «Я правознавець» дала можливість учням перевірити свої знання про права та обов’язки дитини. Веселі інтерактивні ігри «Вгадай пісню» та «Цікавинки про дитинство в цифрах» подарували дітям море позитивних емоцій. Не менш цікавим стало завдання перевтілитись у дорослих та пояснити, чому не можна робити певні небезпечні речі. Інтелектуальна вікторина «Чому?» здивувала всіх несподіваними запитаннями: чому блакитне небо, як на морський берег потрапляє пісок, чому зірки сяють уночі, чому ми позіхаємо тощо.

Справжньою окрасою свята стали музичні привітання від Єлизавети Сікалової та Дар’ї Лапченко, підготовлені Людмилою Гладиш.

Шкільна спільнота чудово провела час!

З нагоди Дня захисту дітей учні школи  взяли участь у онлайн-виставці малюнків «Кольорове дитинство», поділившись із шкільною спільнотою власними емоціями та баченням світу. Представлені роботи,  наповнені яскравими фарбами та найзаповітнішими дитячими мріями.

Щиро вітаємо з Днем захисту дітей! Бажаємо вам, любі діти, радісного дитинства, щасливого майбутнього, міцного здоров’я, мирного неба над головою та здійснення всіх ваших мрій!