Разом до успіху: підсумки року та планування майбутнього

Напередодні  літніх канікул у  Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради класними керівниками 3-12 класів були організовані  онлайн-батьківські збори «Завершення навчального року: результати та перспективи».

У ході онлайн-зустрічей та спілкування вчителі провели загальний аналіз освітньої діяльності по класах, надали цінні рекомендації батькам щодо покращення знань та навичок здобувачів освіти у наступному навчальному році.

Особливу увагу було приділено питанням безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану. Вчителі та батьки обговорили важливі правила поведінки, заходи запобігання нещасним випадкам та поради щодо організації цікавого та безпечного дозвілля дітей під час канікул.

Батьківські збори стали чудовою можливістю для підведення підсумків року, обміну думками та спільного планування майбутнього. Батьки щиро подякували вчителям за їхню невтомну працю та самовідданість, а також за турботу про благополуччя та розвиток дітей.

Нехай літні канікули стануть для всіх учнів часом відпочинку, нових вражень та корисного дозвілля!

Бажаємо всім міцного здоров’я, мирного неба над головою та з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами у новому навчальному році!