Що таке щастя?

Сертифікат

Що таке щастя? На це питання, яке століттями турбує людство, блискуче дали відповідь у своїх творчих наробках вихованці Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради.

Учні взяли участь у творчому конкурсі «Покоління майбутнього» (липень 2022 року), запровадженому  Харківським обласним благодійним фондом «Дитинство в долонях».

Творчий конкурс «Покоління майбутнього» дозволив проявити нашим учасникам свої таланти та здібності в галузі творчості й мистецтва: Князєва Єлизавета (здобувачка 6-А класу) і Чернов Максим (здобувач освіти 8-Б класу) – в номінації «Літературна творчість», Кучеренко Поліна (здобувачка освіти 10-А класу) – в номінації «Мистецтво фотографії».

За результатами глядацького голосування есе «Що таке щастя?» Чернова Максима (керівник Козлова Олена) набрало лайків на ІІ призове місце – з наданням грошового сертифікату.

Вітаємо наших учасників конкурсу  і переможця Чернова Максима й бажаємо сил, наснаги, натхнення і нових звершень!