Лютий… Рік  незламності

Допоки серце б’ється,
Моя країна б’ється!
Артем Пивоваров

365 днів війни, 365 днів незламності, 365 днів болю, 365 днів сліз, 365 днів втрат, 365 днів віри та надії…

Минув   рік – рік неймовірного болю і нестямної ненависті, рік  відваги, хоробрості  та стійкості.    У кожного своя історія цієї жахливої війни, у кожного своє лихо…  Біль втрати і всі трагедії, що сталися, – вони з нами назавжди… Немає жодної людини, яка б не пролила море сліз, – але не здалася.

Лютий 2023 року – це розуміння, що перемога буде за нами, це віра в силу українців і в незалежність рідної країни, віра в неймовірну хоробрість ЗСУ  і єдність нашої нації.

У річницю Незламності здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької облради продемонстрували свою стійку громадську позицію, взявши  участь у національно-патріотичних  заходах:

• флешмобі «Що я зроблю після Перемоги України…»;
  • онлайн-виставці малюнків «Моя Незламна Україна» ;
  • створенні відеоролика «Побажання Україні!».

Всі ці форми роботи надали дітям можливість  озвучити свої потаємні мрії і сподівання,   висловити щирі побажання Україні до річниці  Незламності бути  мирною, вільною, незалежною, єдиною, могутньою державою.

Україна була, є та буде!

Слава Україні! Слава її Героям, Захисникам та українському народові!

Ми знаємо – Перемога за нами!

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи