Перемога міжнародного рівня

Перемога міжнародного рівня. Україна – держава незламних, гордих  людей і талановитих дітей!

Вкотре це твердження довели на справі здобувачі освіти  Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької облради, взявши участь 28.02.2023 року у Міжнародному конкурсі мистецтв «TALENT TIME»  INTERNATIONAL ART COMPETITION, у якому   обдарована молодь  з України, Кіпру, Німеччини, Литви, Сполучених Штатів Америки змагалась за призові місця.

За результатами конкурсу найвищу нагороду – Гран- прі – отримали Кучеренко Поліна (здобувачка освіти 11 класу),  вокальний ансамбль «Без обмежень» (старша група); вокальний ансамбль «Мажор» ( середня група).

Сікалова Єлизавета (здобувачка освіти 2-Б класу), Грицько Максим (здобувач освіти 10-А класу), Попова Ярина (здобувачка освіти 6-А класу) посіли І місця.

Вітаємо наших талановитих переможців і бажаємо невичерпного натхнення й нових тріумфів! Щиро дякуємо педагогу школи Гладиш Людмилі за самовіддану працю і високопрофесійну підготовку юних обдарувань до конкурсу!