Спортивне сузір’я Донеччини – 2022

Спортивне сузір’я Донеччини – 2022. Попри повномасштабне вторгнення російських агресорів на територію незалежної України, незламний дух наших спортсменів досягає зіркових вершин.

17 лютого 2023 року в Києві відбулася церемонія нагородження найкращих спортсменів, тренерів і діячів спорту «Спортивне сузір’я Донеччини-2022»,  організатором якої виступив Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Представників спортивного фронту щиро привітали: голова облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко, заступник Міністра молоді та спорту України Віталій Лавров, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик та заслужений майстер спорту, легенда футбольного клубу «Динамо» (Київ) Володимир Онищенко.

Почесну нагороду отримав заслужений тренер України з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер штатної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів із порушеннями зору і педагог Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради Ігор Котляров.

Поруч із тренером , Ігорем Котляровим, окрасою  «Спортивного сузір’я Донеччини – 2022»  стала випускниця Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради Римма Багнюк  – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонка світу з пауерліфтингу серед жінок та юніорок, установниця двох світових рекордів. Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Слов’янської спеціальної школи  № 23  Доноблради радо вітають найкращих і найсильніших спортсменів Донеччини та їх тренерів із заслуженими нагородами і бажають нових рекордів, високих спортивних досягнень та Перемоги в ім’я України!