Свято наближається зі «School Тime»

Свято наближається зі «School Тime». Напередодні зимових свят  шкільна медіагрупа представила  дванадцятий випуск  новин  «School Тime».

Святковий випуск новин з перших хвилин занурив глядачів у дивовижну казку, даруючи гарний настрій і приємні новорічні передчуття. Незрівнянні ведучі Вінокурова Аріна  (здобувачка освіти 11 класу) і Бєляєв Костянтин (здобувач освіти 9-А класу)  ознайомили глядачів із найважливішими подіями, які відбулися в освітньому закладі протягом тижня:  святкування Дня святого Миколая, участь здобувачів освіти у  майстер-класі  новорічної прикраси «Дзвіночок» під керівництвом педагога школи Вікторії Коваленко і  феєричній онлайн-виставі «Миколай, ти до нас завітай», –  і щиро привітали здобувачів освіти зі святами та  зимовими канікулами.

А як же школярам  провести цікаво і безпечно зимові канікули в авторській рубриці розповіла соціальна педагогиня Крейдун О.В.

Група шкільних  кореспондентів  висвітлила новини у рубриках «Календар знаменних дат»,  «Наші іменинники»,  «Прогноз погоди».

Закінчився святковий випуск новин  відеозверненням  Святого Миколая, який привітав кожного вихованця школи, батьків та педагогів і побажав  міцного здоров’я, якісних знань, гарного настрою, й нагадав, що дива трапляються всюди і постійно. Дякуємо шкільній творчій групі за казковий випуск  новин «School Тime» і бажаємо натхнення, геніальних ідей,  позитиву й тільки гарних новин!