Святе й величне слово – Мати

У другу неділю травня відзначається одне з найзворушливіших свят – День матері, день найріднішої людини, бо кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ  своєї матусі – люблячої, чуйної, самовідданої.

В історії нашого народу мати завжди була і залишається високим моральним авторитетом, невтомною  берегинею  звичаїв, традицій, духовності. Слово мати ми додаємо до найголовніших понять нашого буття – Україн-мати, Україна-ненька.

Нині на долю українських матерів випало чимало болючих випробувань, але вони  знаходять силу й мужність і гідно, саможертовно оберігають та захищають життя  своїх дітей.

Свою щиру любов і слова безмежної вдячності висловили матусям здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи  № 23 Донецької облради, взявши участь у різноманітних заходах:

• виставці малюнків  і поробок «З Днем матері»;
  • онлайн-фотовиставці «Мама – янгол на землі», «Я матусю свою обійму»;
  • презентації відеоролику «До Дня матері» (педагоги Гладиш Л., Савіна Н.), у якому здобувачі освіти 5-х класів зворушливо розповіли про традиції свята та взяли участь в  онлайн-інтерв’ю «Як добре ти знаєш свою матусю?»;
  •  відео есе на тему «Сучасна українська матуся» від учнів та учениць 10-12 класів (педагоги Бєляєва О.О., Марченко М.В.).

Окрасою свята стала музична композиція «Мама» здобувачки освіти 2-Б класу Сікалової Єлизавети (керівник Гладиш Людмила).

Святковий настрій, незабутні приємні враження подарував всім родинам урочистий захід – відеоконцерт «Весна у Маминих обіймах» від Донецької обласної адміністрації, департаменту освіти і науки, який відбувся  14.05.2023 о 10 годині. Вітаємо з Днем матері! Нехай це зворушливе і тепле свято ознаменується лише  радістю і добром. Бажаємо кожній мамі тільки найкращого – здоров’я, міцної сім’ї, добробуту, гордості за своїх діток, Перемоги і Миру!