Свято надії, краси та мрій!

Березень – це чудова, ніжна пора першого  сонячного тепла, вічного відродження природи і свято надії, краси та мрій.

І тому не випадково перше свято весни – День жінок.
Із дотриманням санітарно-епідемічних вимог напередодні Міжнародного жіночого дня  представники сильної статі подарували для прекрасної половини педагогічного колективу Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради незабутній святковий концерт, зачарувавши присутніх  пісенним виконанням, феєричними танцями, жартами, інсценівками, віршами, теплими і зворушливими словами-привітаннями.   Особливо порадували глядачів своїми  виступами  учні початкової ланки.

Тепла, любові та поваги

Яскраві учнівські виступи стали чудовим подарунком гарного настрою до свята, подарувавши  іскорку тепла, любові та поваги.

Милі жінки! Сердечно вітаємо вас із чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла! Бажаємо, щоб у ваших оселях завжди панували мир і злагода, добробут і щастя, надія і любов! Міцного вам здоров’я,  щедрої долі, чудового весняного настрою!

Дякуємо організаторам свята Гладиш Л.Ф., Сіробабі Я.В за незабутні враження і гарний весняний настрій!