Свято рідного міста

Квіти пахучі по долині
І так красуєшся собі!
        Михайло Петренко

06 вересня слов’янці відзначають День рідного міста, якому цьогоріч виповнилось 378 років і 80 років з дня визволення від нацистських загарбників за часів Другої світової війни.

З нагоди свята  у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради відбувся інтелектуально-спортивний онлайн-захід  до Дня міста «Рідне місто, тобі вітання наші!», який об’єднав шкільну родину. Під керівництвом вчителя Одинченко І.В., у доброзичливій, невимушеній  і дружній  атмосфері учасники заходу  весело, корисно та пізнавально  провели  час: виконали  рухливі вправи, пригадали улюблені куточки рідного міста, отримали чимало нових знань і позитивних емоцій.

Діти і дорослі із задоволенням поринули у  спогади про  чарівні місця Слов’янська, в яких  мешканці міста полюбляють проводити час; отримали знання про відомих спортсменів  Слов’янська, які входять до складу збірної України, зокрема і випускників нашої школи та їх досягнення;  українських спортсменів, що  прославляють Україну на весь світ у різних видах спорту.

Ми безмежно вдячні українським захисникам і захисницям, всім хто стоїть на обороні рідної землі! Дякуємо за вашу мужність і відданість! Бажаємо Перемоги, Миру, лише добрих подій! Зі святом!