Сила нескорених воїнів світла

14 березня – День українського добровольця,  день тих, хто за покликом серця виборює волю українського народу, захищає наших дітей та майбутнє України.

В цей день хочемо подякувати всім Захисникам і Захисницям, які  мужньо боронять незалежність і цілісність нашої держави. Пам’ятаємо  всіх Героїв, які  віддали найдорожче – своє життя. Велику вдячність та повагу добровольцям, захисникам і захисницям щиро висловили здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради у відеоролику в рамках обласної акції «Воїни світла за покликом серця».

На відзначення Дня українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави, виховання  свідомих та відповідальних громадян України, готових захищати свою країну та будувати її щасливе майбутнє, класними керівниками були проведені різноманітні тематичні заходи, у ході яких здобувачі освіти отримали інформацію про історію заснування свята, непростий звитяжний шлях наших героїв. Учні та учениці поділилися власними спогадами про події, пов’язані з початком широкомасштабної агресії рф на територію України; згадали своїх  знайомих і родичів, які стали до лав добровольців і нині захищають нашу Батьківщину, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Педагоги акцентували увагу на важливості національної єдності та підтримки солідарності в нашій країні, закликали  молодь бути гідними спадкоємцями тих, хто віддав своє життя за майбутнє України, та завжди пам’ятати про значення єднання і консолідації у важливі моменти для нашої країни.             Проведені заходи стали невід’ємною частиною виховного процесу в школі, де учні не лише отримали нові знання про історію та героїчні подвиги захисників, але й засвоїли важливі життєві цінності, які стануть основою для їхнього дорослішання, свідомого та активного громадянського життя.