Тримаємо сім’ю разом

Тримаємо сім'ю разом

Тримаємо сім’ю разом. Шановні батьки! Тиждень почався для багатьох з нас з випробування щодо стресової стійкості.

Радимо вам зберігати спокій. Заспокойте дітей. Спробуйте відволікти їх цікавим заняттям. Не піддавайтеся паніці. Сльози залиште на потім, чи зовсім забудьте про них. Пам’ятайте, що психічний стан дитини залежить від врівноваженого та зібраного вигляду дорослого. Намагайтеся опанувати себе. Не висловлюйте емоційного та критичного відношення до подій. Будьте поруч з рідними. Особливо вразливі у стресових ситуаціях діти та люди похилого віку. Відкладіть справи та поїздки. Перебувайте у максимально безпечному місці. Все минеться. Все буде добре. Дбайте про психічне здоров’я кожного з родини та оточуючих.