Творча молодь – майбутнє країни

Талант – це унікальний дар, але це не обов’язково якісь надможливості, найчастіше – це звичайне вміння робити щось з особливою майстерністю.

Кожен і кожна з нас народжуються з особливим, притаманним тільки нам обдаруванням. Природній талант потрібно розвивати, удосконалювати. І якщо людина зуміє реалізувати свої здібності, то вона відчуватиме задоволення від життя і праці. Головне – бажання і прагнення реалізувати свій дар, спрямувати його на радість і щастя.

З метою  сприяння розвитку творчого самовираження, самовпевненості,  самоцінності дітей із візуальними порушеннями через діяльність; вироблення в учнів уміння власноруч примножувати культурно-мистецькі надбання народу, відчувати й створювати прекрасне у повсякденному житті у Слов’янській спеціальний школі № 23 Донецької обласної ради протягом листопада проходив місячник сприяння творчому та інтелектуальному розвитку особистості «Творча молодь – майбутнє країни», результатом якого стала неперевершена  онлайн-виставка «Світ моїх захоплень», на якій здобувачі освіти поділилися своїми здібностями, навичками та хобі. Наші учні та учениці вкотре переконливо довели, що кожна дитина особлива та цінна,  має різносторонні вподобання, інтереси, унікальні таланти, які варто розвивати та демонструвати, і що найбільше неймовірно обдарованих дітей в Україні!