Україна – ініціатор озеленення планети

Україна - ініціатор озеленення планети

10 квітня 2021 року  більш ніж 100 країн світу об’єднаються навколо української еко-ініціативи, висадивши  1 000 000 дерев за одну добу у рамках глобального екологічного проекту «Озеленення планети». Мільйонне дерево вже традиційно висадять в Україні.

Організатором проєкту «Озеленення планети»  є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук та президент Business Woman Club Ганна Крисюк, за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів України.

Метою даного глобального екологічного проекту є привернення уваги до проблем екології та відновлення екосистеми планети, формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

Озеленення Планети

Активно долучилась до екоініціативи «Озеленення Планети» шкільна спільнота Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради. Адміністрація школи, педагоги, здобувачі освіти  та їх батьки 10 квітня 2021 року на території  школи, біля дитячого майданчика, висадили берези (6 дерев), кущі бузку та декоративні кущі. Висадка дерев і кущів була ще символічною:  школярі випускних класів 4-А, 4-Б,  10-А,  12 класів посадили дерева на добру згадку про свої чудові шкільні роки у спеціальному освітньому закладі. Приєдналися до цією акції також учні 7-Б класу, посадивши чудове деревце.

Долучитись до глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» може кожна людина на планеті Земля, яка прагне, щоб наша планета була свіжою, чистою та з гарним майбутнім, таким плацдармом, де можна жити, творити, розвиватися і робити прекрасні речі.

Настав час, коли людству потрібні нова філософія життя, висока екологічна культура й свідомість. Людина зобов’язана вклонитися своїй дарительці Природі.

«Пам’ятай зеленого коника біля твоїх ніг,
Пам’ятай тихий вітер, що між трави пробіг,
Не забудь приголубить у лузі ромашку,
Посадити деревце - це для тебе не важко.
Пожалій джерельце, не засмічуй колодязь.
Це ж для тебе усе, це твій дім, це - природа».

Тож, бережіть себе і природу!