Усмішка єднає Україну

Усмішка єднає Україну. Зараз діти та дорослі усієї країни відірвані від свого звичного та безтурботного життя, переживають тривогу, умови перебування в укриттях, переїзди та негативні новини, які лунають звідусіль.

У такий важкий час важливо пам’ятати про речі, з яких можна черпати сили, надію, віру, щось добре, чим можна «наповнюватись». Саме це даватиме можливість відновитись, мислити ясніше.

Один із варіантів – це виразити свої емоції у будь-який спосіб, прожити цей імпульс, наприклад, через малювання, будь-яку творчість тощо, адже дитина не завжди може виразити словами свої почуття.

« of 2 »

З цією метою здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради разом із педагогами та батьками взяли участь у флешмобі «Усмішка єднає Україну».

Хай усмішки наших дітей, за якими ми дуже сумуємо, зігріють ваші серця, хай усмішки батьків, педагогів та випускників подарують надію і віру в майбутнє.

Дякуємо усім учасникам флешмобу та бажаємо мирного неба над рідною країною, весняного настрою та яскравих усмішок!

Людмила Гладиш