Великодні дзвони

Весна красна наступила,
   Великдень благословила.
   І святкує світ увесь,
   Бо в цей день Христос Воскрес!

Великдень –  одне з найсвятіших, з найрадісніших і найбільших свят християн.

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією…

Напередодні Великодня вся шкільна спільнота ССШ № 23 Донецької обласної ради долучилася до свята «Великодні дзвони» у дистанційному форматі.

« of 2 »

Школярі радо надіслали малюнки на тему «Великдень», а також святкові поробки, виготовлені самостійно і разом із батьками. Чудові світлини здобувачів освіти, їхніх батьків та педагогів школи  з пасками та крашанками прикрасили рубрику «Великодній кошик».

Теплі, щирі слова привітання з Великоднем, вірші з глибоким почуттям національної гідності, гордості за культуру свого народу лунали з уст дітлахів.

Вітаємо з Великоднем! Нехай це світле свято принесе всім нам духовне очищення, віру в щасливе мирне майбутнє!

Дякуємо всім учасникам дистанційного свята «Великодні дзвони» і технічній редакторці, педагогу школи Гладиш Людмилі!