«Всесвіт знань»

Весна – це не лише пора пробудження природи, цвітіння та запашних квітів, але й час розкриття талантів та визначення інтересів.

Наприкінці навчального року  учні 3-А класу під керівництвом учителя Дерев’янко О.О. долучилися до Всеукраїнської  дистанційної олімпіади «Всесвіт знань – 2024», яка проходила на освітній платформі «Всеосвіта».

Яскраві свідоцтва стали неповторним свідченням заслужених перемог наших юних талантів, а їхні батьки отримали від проєкту «Всеосвіта» листи- подяки та щиру вдячність за гідне виховання й активну участь в освітньому житті дитини.          Ми пишаємося досягненнями наших учнів і щиро вдячні їм за прагнення до знань, наполегливість та старання! Нехай весна й надалі надихає вас на нові звершення та підкорення освітніх вершин!