Встановлення «батьківського контролю»

Безпека дітей в Інтернеті

Всім батькам здобувачів освіти пропонуємо послідовність встановлення «батьківського контролю» для пристроїв із операційною системою Windows 10

1. Перейдіть з меню Пуск в розділ «Облікові записи користувачів;
  2. У категорії «Сім’я та інші користувачі» натисніть «Додати члена сім’ї»;
  3. Операційна сите мана вибір запропонує створити профіль для дитини або дорослого;
  4. Обравши відповідний пункт,введіть адресу електронної пошти. Для підтвердження адреси зайдіть в папку вхідних повідомлень електронної пошти.

Важливо: операційна система не дозволить активувати «батьківський контроль» для локального облікового запису.

Створіть новий профіль для кожного користувача,якого належить контролювати. Встановити «батьківський контроль» для пристроїв з операційною системою Android можна за такою послідовністю дій:

1. Відкрити програму «Play Маркет» ;
  2. У лівому верхньому кутку екрану натисніть на значок «меню» і виберіть «Установки» – «Батьківський контроль».
  3. Увімкніть означену функцію.
  4. Обмежте доступ до налаштувань «батьківського контролю»,встановивши PIN-код.
  5. Встановіть такі фільтри: «Додатки,ігри,фільми і серіали. Виберіть максимально допустиме вікове обмеження для контенту». «Музика і книги. Забороніть завантаження і покупку контенту для дорослих».

Важливо: «батьківський контроль» діє тільки на тому пристрої, де ви його налаштували. При необхідності ввімкніть його на іншому пристрої,знову виконавши наведені вище інструкції.

Встановити «Батьківський контроль» – для пристроїв «iPhone», «iPad» «iPod touch» можна за такою послідовністю дій:

1. Перейдіть в меню «Налаштування» – «Основні» – «Обмеження».
  2. Покрутіть вниз і натисніть «Обмеження»,а потім «Включити обмеження».
  3. Створіть пароль функції «Обмеження». Код-пароль обмежень необхідний для зміни налаштувань або відключення обмежень.