Вибори президента школи

15.09.2023 року, саме у Міжнародний день демократії, у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради відбулися вибори президента школи.

Вибори президента учнівського самоврядування – це важлива подія, яка дозволяє здобувачам освіти висловити свою думку і вплинути на прийняття рішень у школі.  На посаду президента школи в цьому навчальному році претендували  п’ять кандидатів:  Тимур Пацкань (здобувач освіти 10-А класу),  Діана Фільчак (здобувачка освіти 10-Б класу), Максим Грицько (здобувач освіти 11-А класу), Анжеліка Сафонова (здобувачка освіти 11-А класу) та Аріна Вінокурова (здобувачка освіти 12-А класу).

Кожен із кандидатів підготував передвиборчу програму, в якій висловив свої ідеї задля поліпшення шкільного середовища. Протягом тижня учні та педагоги мали змогу ознайомитися з програмами кандидатів на посаду президента учнівського самоврядування. Голосування проводилось серед здобувачів освіти та педагогів закладу шляхом заповнення Google-форми.

За результатами прозорого голосування переміг  Тимур Пацкань. Його заступницею стала Аріна Вінокурова.

Вітаємо новообраного президента школи і  членів нової команди шкільного самоврядування! Бажаємо наполегливості і креативності  у виконанні почесних обов’язків задля  подальшого успішного розвитку школи!