Вибори президента школи

Організація самоврядування є важливим пріоритетом виховного процесу у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради.

З 19 березня 1995 р. у школі функціонує дитяча організація «Веселка», у межах якої успішно діє модель учнівського самоврядування.

Головним органом  учнівського самоврядування є президентська рада, яка має свій Статут, декларацію прав і обов’язків, гімн, прапор, традиції.

Діяльність органів учнівського самоврядування

Діяльність органів учнівського самоврядування має демократичний, гуманний характер і спрямована на формування у школярів національної свідомості, духовності, патріотизму, основ моральності, працелюбності, вірності ідеям незалежної  України.

З метою підвищення ефективності учнівського самоврядування визначається лідер школи шляхом організованих виборів, які реалізуються в залученні всіх учнів та педагогів освітнього закладу.

25 вересня 2020 року у школі відбулися відкриті демократичні вибори президента дитячої організації «Веселка» під керівництвом педагога-організатора Сіробаби Я.В.

Обрати  кращого

Обрати  кращого серед кращих виборцям було важко, адже кожен кандидат  гідно провів свою агітаційну програму, взяв участь у президентських дебатах «Що я можу вам запропонувати» і прес-конференції «Як покращити виховний процес у школі».

У голосуванні взяли участь усі учні та педагоги школи.  Після підрахунків голосів було оголошено нового президента –  Каулькіну Єву, ученицю 10 класу.

Вітаємо Єву Каулькіну з перемогою і  бажаємо гідно та відповідально виконувати свої обов’язки!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!