Виховуємо чемпіонів

Виховуємо чемпіонів. Організовані показові запливи серед дітей із порушеннями зору, слуху, розумового і фізичного розвитку.

29 вересня 2021 року на базі КП «Фізкультурно-оздоровчий центр м. Слов’янська» заслуженими тренерами спорту України, Почесними громадянами міста, кавалерами орденів Президента України, заслуженими працівниками фізичної культури, старшими тренерами Казначеєвим Андрієм та Казначеєвою Світланою були організовані показові запливи серед дітей із порушеннями зору, слуху, розумового і фізичного розвитку. Спортивний захід проводився з метою підвищення майстерності плавців, соціальної реабілітації, удосконалення спортивного резерву, поповнення новими членами збірної команди області, а також підведення підсумків роботи за місяць.

Плавці – вихованці Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради

Активну участь у показовому запливі взяли плавці – вихованці Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради, продемонструвавши високі результати:

• Попова Я. (учениця 5-А класу) – два І місця;
  • Фендриков Ф. (учень 5-А класу) – два І місця;
  • Савілов Д. (учень 5-Б класу) – два І місця;
  • Німіч Г. (учень 5-Б класу) – І і ІІ місця;
  • Шаповал М. (учень 6-А класу) – два ІІ місця;
  • Чернов М. (учень 8-Б класу) – два І місця;
  • Грицько М. (учень 9-А класу) – два ІІ місця; кандидат у майстри спорту;
  • Сухоносов М. (учень 9-А класу) – І і ІІІ місця;

Здобувачі освіти нашої школи були відзначені 16 дипломами, солодкими подарунками.

Вітаємо всіх учасників і бажаємо міцного здоров’я,  великої наполегливості і наснаги, успіхів та підкорення нових спортивних висот.

Наставник юних плавців Ванек Ганна