Європейський тиждень імунізації 2024

З 21 по 27 квітня 2024 року Європейський регіон Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я  відзначає Європейський тиждень імунізації, спрямований на підвищення обізнаності громадськості про важливість вакцинації для запобігання небезпечним захворюванням та збереження життя.

Цього року Європейський тиждень імунізації співпадає з 50-ю річницею впровадження Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я   «Розширеної  програми імунізації», мета якої – забезпечити доступ до життєво необхідних вакцин кожній дитині в світі, незважаючи на регіон проживання та соціоекономічний статус.

У рамках Європейського тижня імунізації вчителі Ванєк В.В. і Сіробаба Я.В. під час уроків з предметів «Основи здоров’я» та «Здоров’я, безпека, добробут» провели тематичні інформаційно-роз’яснювальні бесіди, у ході яких розглядалися факти про імунізацію, важливість перевірки  вакцинального статусу. Школярі ознайомилися з графіком вакцинації дітей згідно з Календарем щеплень, дізналися, де можна отримати відповіді від експертів про основи імунопрофілактики, безпеку вакцин, стандартний та індивідуальний графік щеплень. Діти та молодь отримали цінну інформацію про вакцинацію, що допоможе їм зберегти здоров’я та життя.

Проведена робота сприяла кращому розумінню важливості вакцинації серед учнівства. Їхня обізнаність стане кроком у напрямку створення здорового та безпечного суспільства.

Додаткова інформація про імунізацію доступна на Національному порталі з імунізації за посиланням: https://vaccine.org.ua/