З Україною в серці!

З 30 жовтня по 6 листопада 2023 року здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради дистанційно взяли участь в обласному відкритому фестивалі української пісні «З Україною в серці!»

Проводить Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, з метою популяризації кращих зразків народної та сучасної української пісні, примноження культурних пісенних традицій, розвитку українського вокального мистецтва та української мови, духовного та естетичного розвитку молодого покоління, виховання молоді на кращих зразках української пісні, виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді.

На розгляд журі було надіслано відеоматеріали 58 вихованців закладів  освіти Донеччини. Оцінювання відбувалося у заочному форматі за номінацією «Естрадний вокал».  Виступи учасників фестивалю мали високий рівень виконавської майстерності, вражали емоційністю та складністю репертуару.

Згідно з рішенням журі  переможницею у номінації «Естрадний вокал» стала здобувачка освіти 12 класу Кучеренко Поліна  (керівник Гладиш Л.Ф.).

Вітаємо  Поліну з призовим місцем та бажаємо нових великих звершень і досягнень!

Щиро дякуємо педагогові школи  Гладиш Людмилі за високий професіоналізм, плідну працю і майстерну підготовку молоді до творчих конкурсів!