Зимовий турнір із корнхолу для дітей з інвалідністю

25 лютого 2021 року  команда Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради взяла участь у зимовому турнірі з корнхолу для дітей з інвалідністю.

Турнір був організований кафедрою фізичної терапії, фізичного виховання та біології ДДПУ. Корнхол – одна з найдавніших американських ігор. Гроловне правило даної гри – потрапити мішечком в отвір на ігровому полі.

Проведення зимового турніру з корнхолу мало на меті:

• сприяти фізичному, духовному розвитку і реабілітації людей з інвалідністю засобами фізичної культури і спорту;
  • пропаганда здорового способу життя;
  • розвиток толерантності.

Призові місця

Змагання проводились у 2 вікових категоріях (7-10 років, 11 і старше) в особистій і командній першостях.

Усі наші учасники отримали призові місця:

• Осколков Кирило- І місце;
  • Каулькіна Єва, Каулькін Сергій, Копиця Аліна, Бадамшин Давид – ІІ місце;
  • Маклаков Максим, Калина Софія – ІІІ місце.

Збірна школи зайняла також перше командне місце в усіх вікових категоріях!

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових спортивних звершень!

Щиро дякуємо організаторам змагань за надану можливість дітям з інвалідністю взяли участь у такій цікавій грі та впевненитися у своїх силах!