День матері в Україні

Мама, мамочка, матуся,

Я до неї пригорнуся.

Вона добра і привітна,

Ніби сонце в небі, світла.

В. Лущик

День матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято – свято вічності. В Україні мати з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища та людиною, яка є рідною для всіх нас.

До Дня матері у Слов’янській спеціальній школі  № 23 Доноблради відбулося свято у дистанційному форматі «Моя матуся – найкраща!».  Педагоги школи  провели для здобувачів освіти підготовчих – четвертих класів виховні бесіди «Матусенько моя, благословенна будь…», для учнів базової школи – «Щаслива родина – міцна сім’я»,  «З любов’ю до матері»;  педагог-організатор Савіна Н. провела конкурс тематичних малюнків,  керівники шкільних гуртків організували цікаві майстер-класи з виготовлення поробок найріднішим – матусям!

« of 2 »

Окрасою свята стали святкові композиції, підготовлені педагогом школи Гладиш Людмилою: відеопривітання дітей своїх матерів зі святом і музичні композиції від квінтету «Без обмежень».

Свято «Моя матуся – найкраща!» подарувало  приємні та незабутні враження.

Вітаємо з Днем матері! Нехай це зворушливе і тепле свято ознаменується лише  радістю і добром. Бажаємо кожній мамі на світі – тільки кращого. Здоров’я, міцної сім’ї, надійності та впевненості, добробуту і гордості за своїх діток. Щастя у ваші душі й миру в серці!