Гартуємо Перемогу!

Попри повномасштабне вторгнення російських агресорів на територію незалежної України, незламний дух наших спортсменів гартує Перемогу для країни.

Серпень 2023 року став особливо тріумфальним  для спортсменів  із візуальними порушеннями зі Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради, які гідно представили Донеччину та Україну на світовому рівні.

На чемпіонаті світу з параплавання, який проходив з 31 липня по 06 серпня в м. Манчестер (Велика Британія), від Донецької області  взяли участь 11 спортсменів, у складі яких юна плавчиха, здобувачка освіти 7-А класу Попова Ярина й випускники нашої школи Смирнов Віктор і Кліпперт Сергій, що тренуються під керівництвом Заслужених тренерів України Казначеєва Андрія Вікторовича і Казначеєвої Світлани Михайлівни.

За підсумками змагань:

• Попова Ярина (SB11): 7 місце (100 м брас),  8 місце (400 м в/ст);
  • Смирнов Віктор (SB11): 6 місце (100 м брас), 5 місце (100 м н/сп);
  • Кліпперт Сергій (S13): 8 місце (100 м в/ст), 4 місце (100 м н/с).

У Всесвітніх іграх сліпих-2023, які відбулися з 17 по 28 серпня в англійському Бірмінгемі, національну збірну команду України  представили  найкращі  пауерліфтери Донеччини – випускники Слов’янської спеціальної школи  № 23 Донецької обласної ради, вихованці заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту,  педагога Слов’янської спеціальної школи  № 23 Доноблради  Котлярова Ігоря.

Наші важкоатлети на Всесвітніх іграх сліпих-2023 у своїх вагових категоріях продемонстрували професійну підготовку, надзвичайну силу і витривалість:

• заслужена майстриня спорту Валентина Григор’єва: І місце з пауерліфтингу та жиму лежачи;
  • заслужений майстер спорту Володимир Драний: І місце з пауерліфтингу та жиму лежачи;
  • заслужений майстер спорту Юрій Романюк: І місце з пауерліфтингу та жиму лежачи;
  • майстриня спорту України міжнародного класу Римма Багнюк: І місце з пауерліфтингу та жиму лежачи;
  •  майстер спорту України міжнародного класу Володимир Шаульський: І місце з пауерліфтингу та ІІ місце у жимі лежачи.

Такі вражаючі показники плавців і пауерліфтерів викликають гордість та захоплення! І завдяки результатам невтомної  праці  тренерів та спортсменів  Державний Гімн України на церемоніях нагородження чемпіонату світу з параплавання і Всесвітніх іграх сліпих-2023 лунав безперервно. Щиро вітаємо непереможних спортсменів-важкоатлетів, спортсменів-плавців та їхніх тренерів із блискучими Перемогами в ім’я України! Бажаємо  невичерпної сили й енергії  на  втілення  поставлених висот,  впевненості та наснаги!