Наші дівчата непереможні!

18 листопада 2019 року на чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів із візуальними порушеннями у м. Гіза (Єгипет) тріумфально виступили важкоатлетки національної збірної команди України.

Напружена боротьба

У своїй більшості традиційно представлена вихованцями заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Котлярова І.М., учнями і випускниками Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради.

У напруженій боротьбі наші дівчата Григор’єва Валентина, Багнюк Римма, Козирєва Василиса продемонстрували непохитну силу духу, неперевершену спортивну майстерність і непереможну віру в себе.

Високі спортивні результати наших дівчат у командному заліку дозволили жіночій збірній команді України отримати І місця як у пауерліфтингу, так і в жимі лежачи.

У ваговій категорії до 56 кг Козирєва Василиса виборола два І місця і в черговий раз встановила три світових рекорди.

Григор’єва Валентина (вагова категорія до 67, 5 кг) завоювала дві золотих медалі, встановивши чотири світових рекорди.

Найсильніша дівчина

Дебютанткою чемпіонату світу – 2019 і його відкриттям стала юна спортсменка Багнюк Римма, яка не тільки зарекомендувала себе найсильнішою дівчиною у ваговій категорії понад 90 кг, посівши два ІІ місця серед дорослих, а й встановила три світових рекорди серед юніорів.

Багнюк Римма – учениця 11 класу Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради – натура різнобічна, неординарна і творча.

Римма є активною учасницею всіх шкільних проектів, входить до складу шкільного самоврядування, бере участь у різноманітних інтелектуальних і творчих конкурсах Всеукраїнського і регіонального рівнів. У Всеукраїнському конкурсі авторських віршів «Золоте перо» Багнюк Р. отримала сертифікат за зайняте ІІІ місце та іменний екземпляр збірки найкращих поезій конкурсантів. Два роки поспіль Римма ставала переможницею творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Щирі поетичні рядки талановитої дівчини регулярно друкуються на сторінках Всеукраїнського молодіжного інформаційно-публіцистичного журналу «МОЛОДІСТЬ, КРАСА І ЗДОРОВ’Я».

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради радо вітають найсильніших дівчат України та їх тренерів із заслуженою перемогою і бажають нових рекордів і високих спортивних досягнень!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!