Освітні програми

Освітня програма Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради на 2019-2020 навчальний рік розроблена з урахуванням Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до улаштування, утримання і режиму спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, та навчального-реабілітаційних центрів», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2013 р. № 144, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.03.2013 р. за  № 410/22942.

Для учнів зі складними порушеннями розвитку (з порушеннями зору в поєднанні з інтелектуальними порушеннями) робочі навчальні плани розроблені