Річний звіт про діяльність закладу освіти

Виконання річного плану за I семестр 2020-2021 н .р.

Згідно з річним планом роботи школи на 2020-2021 н. р. педагогічний колектив працює над єдиною методичною проблемою «Комплексний корекційно – реабілітаційний супровід особистості з вадами зору в умовах спеціального навчального закладу». Місія: забезпечення рівних можливостей для отримання доступної, якісної та ефективної освіти дітей з порушеннями зору засобами корекційно – компенсаторного впливу.

Освітній  процес у школі в I семестрі було організовано відповідно до робочого навчального  та річного планів  роботи школи. Реалізація інваріантної та варіативної складових  навчального плану здійснювалася за оновленими державними програмами у поєднанні з корекційно – розвитковою роботою.

Розпочали навчальний рік і закінчили I семестр 140 учнів, 18 класів (із них 4 класи для  учнів зі складними порушеннями розвитку, в них 24 учня і 3 учня в 1-х класах), 18 виховних груп. За рішенням Інклюзивно-ресурсного центру в школу прийнято 14  учнів: 11 учнів в 1-і класи  і 1 дівчинку в 4-а клас  за загальноосвітньою програмою та 3-є учнів за допоміжною програмою. За станом здоров’я та за заявою батьків 6-учнів школи: Мірошниченко В., Чернов М. (7-Б кл.), Новосьолова Д. (4-А клас), Івченко М. (6-б кл.), Солдатова О. (1-а кл.), Шевченко Д. (1-б кл.) навчалися  за дистанційною формою.

Протягом I семестру  вибуло  2 учнів:  Биков М. випускник 10 класу,  Коваленко Н. в Слов’янську ЗОШ I-III ступенів № 16 міської ради.

Навчальні програми з усіх навчальних предметів  та корекційно-розвиткових занять  за  I семестр 2020-2021 навчального року виконані.  Учні 1 – 3 класів атестовані вербально.  Навчальні досягнення учнів  4-х – 12 класів оцінено за 12-бальною системою з урахуванням фактичного стану опрацювання навчального матеріалу.

За рекомендаціями Інклюзивно-ресурсного центру та за результатами моніторингу навчальних досягнень 9 учнів навчаються за індивідуальними програмами: Світлична К. 1-а кл., Світличний С. і Шевченко Д. 1-б кл.,  Джафарова Д. і Ященко І. 3-б кл., Дротик Є. і Шевелєв А. 3-в кл, Андрєєва М. і Черніченко І. 4-б кл.