Річний звіт про діяльність закладу освіти

Виконання річного плану за I семестр 2019-2020 н .р.

Згідно з річним планом роботи школи-інтернату на 2019-2020 н. р. педагогічний колектив працює над єдиною методичною проблемою «Комплексний корекційно – реабілітаційний супровід особистості з вадами зору в умовах спеціального навчального закладу» на III етапі. Місія: забезпечення рівних можливостей для отримання доступної, якісної та ефективної освіти дітей з вадами зору засобами корекційно – компенсаторного впливу.

Навчально-виховний процес у школі-інтернаті в I семестрі було організовано відповідно до робочого навчального  та річного планів  роботи школи. Реалізація інваріантної та варіативної складових  навчального плану здійснювалася за оновленими державними програмами у поєднанні з корекційно – розвитковою роботою.

Розпочали навчальний рік 152 учні, 18 класів (із них 5 класів для  учнів зі складними вадами розвитку), 18 виховних груп. За рішенням Інклюзивно-ресурсного центру в школу прийнято учнів за загальноосвітньою програмою: в 1-а клас Бурлаку Г., Калину С., Коротич А., Осколкова  К., Лобяк Р., Маглену О., в 2-в клас Шикшинську В., у 6-б клас Руднєву Є., у 7-а Бономанко А., Дебелу К., в 11-а клас – Баннікову Я.; за допоміжною програмою –  у 1-б клас Щербатенко І., Баклашова М. За станом здоров’я і за заявою батьків троє учнів школи: Мірошниченко В.  (6-Б кл.), Панченко Р. (9-Б кл.) і Новосьолова Д. (3-А клас) отримують освіту  за дистанційною формою навчання.

Протягом I семестру в школу прибуло  2 учнів: Кучерявий Є. 1-а клас і Кобилко А.2-в клас та вибуло  6 учнів:  в Слов’янську ЗОШ № 1 Шикшинська В.,  на домашнє виховання Лобяк (1-а клас); на індивідуальне навчання в Слов’янську ЗОШ № 13 Непомнюща А. 5-б клас;  у Лиманську ЗОШ № 2 Масалова Ю. (2-в клас); у Богородичанську ЗОШ Єфремов Д. ( 2-а клас), у будинок для інвалідів Гіренков А. Семестр закінчило 148 учнів.

Навчальні програми з усіх навчальних предметів  та корекційно-розвиткових занять  за  I семестр 2019-2020 навчального року виконані.  Із 3-го по 12 класи навчальні досягнення учнів оцінено за 12-бальною системою з урахуванням фактичного стану опрацювання навчального матеріалу. За результатами проведених контрольних робіт за I семестр рівень навчальних досягнень учнів із предметів інваріантної частини за класами такий: