«Повір у себе»

Конкурс-огляд художньої творчості  дітей  «Повір у себе»

З 6 по 17 листопада Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний конкурс-огляд художньої творчості дітей  з особливими освітніми потребами «Повір у себе».

На розгляд журі надіслано відеоматеріали 35 вихованців закладів   освіти Донеччини. Оцінювання відбувалося у заочному форматі за номінаціями «Юні читці», «Вокал», «Інструментальне виконання» та «Хореографія». Виступи обдарованої молоді мали високий ступінь емоційного впливу, відрізнялись індивідуальністю, музичністю творів та артистизмом.

Згідно з рішенням журі переможцями  стали здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради:

• Поліна Кучеренко,  здобувачка освіти 12-А класу – І місце у номінації «Вокал», керівник Гладиш Л.Ф.;
  • Вокальний ансамбль «Мажор» І місце у номінації «Вокал»,  керівник Гладиш Л.Ф.

Вітаємо талановиту молодь закладу освіти, дякуємо педагогу Людмилі Гладиш за гідну підготовку учнів до конкурсу.         Наші перемоги – для нашої України!