Прощавай, Букварику

А між ними наше свято –
вшанування Букваря.

Остання сторінка Букваря

19.04.2019 року у школі відбулося незабутнє свято – «Прощавай, Букварику!». Ще вчора наші першокласники перегорнули останню сторінку Букваря – вони закінчили знайомитися з літерами.

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря увінчує цей, здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників – освоєння Букваря. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

Свято Букваря

Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят нашої школи. Це не лише прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити, це демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших учнів школи.

Тому, щоб віддати шану Букварику, учні 1-А класу разом із педагогами і батьками до свята готувалися особливо старанно. І як результат – перед присутніми розгорнулося святкове дійство, як вразило всіх присутніх своєї масштабністю і креативністю. Казкова атмосфера, жарти, конкурси,цікаві завдання, веселі пісні, танці, які не залишили байдужими нікого. На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, й учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Але особливими гостями були Листоноша, Фея, Мальвина, Буратіно, Рідна мова, Читанка, Баба-Яга і, звичайно ж, Букварик.

Букварик випробовував кожного учня 1-А класу на «міцність» у знанні букв та щедро обдаровував подарунками. Рідна мова та Читанка підготували для дітей цікаве завдання – дістати для Сонечка промінчики. Діти впевнено подолали всі випробування від казкових гостей, продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року, – і Сонечко запалало яскравими ліхтариками знань.

Школяр Нової української школи

Першокласники дійсно довели, що мають право носити горде ім’я школяра Нової української школи. Відтепер вони вміють читати та писати, і ніщо не зупинить їх у захоплюючій подорожі Країною Знань!

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зі своєю першою вчителькою Маргаритою Володимирівною, яка стала їм і другою мамою, і мудрим наставником, і другом!

Дорогі діти! Вітаємо вас із цим святом і бажаємо, щоб книга стала одним із ваших друзів, щоб ви любили її і шанували. Сподіваємось, що зібрані зернятка знань проростуть рясним урожаєм у майбутньому, а тепло свята «Прощавай, Букварику!» залишиться у ваших серцях назавжди!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!