Шевченкове слово у віках не старіє

11.02.2019 року у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради відбувся конкурс читців «Шевченкове слово у віках не старіє», у якому взяли участь учні 1-12 класів.

Конкурс читців «Шевченкове слово у віках не старіє»

Слухаючи учнів, які представили вірші Шевченка – по-іншому – з більшою яскравістю, душевністю, добротою, – сприймали присутні все, що пов`язане з рідною землею.

Журі важко було обрати переможців конкурсу, оскільки всі учасники ретельно готувались і продемонстрували мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер виконуваного твору.

Художня довершеність Кобзаревого слова

Вкотре слухачі переконались у високій художній довершеності Кобзаревого слова, в розумінні його високої правди і волі українського народу. Майбутнє нашої держави великою мірою залежить від національної свідомості її юних громадян, а ця подія якраз дає прекрасну нагоду виховати в них загальнолюдські моральні цінності – здатність до співчуття, повагу до жінки-матері, людську гідність, честь, патріотизм. У творчості Тараса Шевченка тематика людського щастя, совісті, відповідальності, ідейності займає чільне місце.

Захід «Шевченкове слово у віках не старіє» показав значимість постаті Кобзаря для всього людства; розвинув творчі здібності учнів,поглибив знання із творчості велета України – Т. Г. Шевченка, підкреслив місце Т. Шевченка в українському національному відродженні і розбудові Української державності.

Впевнені, що гідно продекламовані учнями поезії Т.Г. Шевченка запалили в душах Віру, Надію, Любов до рідної землі та свого народу і в учасниках конкурсу, і у слухачів.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!