![](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024.jpg)
08.08.2023 року розпочав свою роботу шкільний дитячий літній онлайн-табір «Веселка» для учнів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради.
Це гарний спосіб, щоб провести цікаво і насичено дозвілля, здобувачам освіти з візуальними порушеннями, під час літніх канікул.
Любі діти, шановні батьки, запрошуємо вас до участі у заходах дитячого літнього онлайн-табору «Веселка». На вас чекають цікаві зустрічі, захоплюючі мандрівки, веселі конкурси, вікторини; тепле, душевне, незабутнє спілкування у колі шкільної родини. До вашої уваги план заходів дитячого літнього онлайн-табору «Веселка»:
![](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-9809b23ed61812325189ddd3deb5e3ca-V.jpg)
![](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-c705e11d7dc3b34adee376454e375976-V.jpg)
![](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-b2d6ce6dc2d7a93763532461b4de5f9e-V.jpg)
![](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-ad614a5b103068649293748c66242305-V.jpg)
![](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-16724233c8a4dae54cadfda8e1f31af0-V.jpg)