Спартакіада «Повір у себе»

Обласні змагання юних плавців

У змаганнях взяли участь команди з Маріуполя, Слов’янська, Соледара, Миколаївки.

24-25 січня 2020 року на базі КЗ “Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська” відбулися змагання з плавання серед дітей із порушеннями  зору, слуху, розумового і фізичного розвитку у програмі Спартакіади Донецької області «Повір у себе».

Юні плавці

Традиційно беруть активну участь у змаганнях юні плавці Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради, які вибороли 14 медалей: одинадцять І місць і три ІІ місця.

Гардуз Марія (учениця 6-А класу) посіла три І місця; Сухоносов Максим (учень 7-А класу) теж виборов три І місця; Грицько Максим (учень 7-А класу) – три ІІ місця; Чернов Максим (учень 6-А класу) – три І місця.

Дебютантка змагань

Дебютанткою у змаганнях такого масштабу стала учениця 3-А класу нашої школи Попова Ярина, яка зайняла два І місця.

Переможці та призери змагань відзначені грамотами та медалями.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів із нагородами та бажаємо подальших яскравих перемог!

Наставник: Ванек Г.І., педагог Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!