Спортивні змагання з адаптивних і паралімпійських видів спорту

28 листопада 2019 року в рамках IV Регіонального інтегрованого фестивалю культури і спорту “Разом ми зможемо більше” серед людей з інвалідністю та студентів Донбаського державного педагогічного університету відбулися спортивні змагання з адаптивних і паралімпійських видів спорту. Метою даних змагань є інтеграція людей з інвалідністю в суспільство.

У змаганнях взяли участь

У спортивних змаганнях взяли участь 77 осіб, серед яких були команди волонтерів університету, Слов’янська, Дружківки і Краматорська.

Серед заявлених учасників команда учнів Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради виборола І місце.

Переможці

Переможців привітав голова кафедри здоров’я людини і фізичного виховання ДДПУ, доктор біологічних наук і професор Владислав Дичко.

Дякуємо організаторам фестивалю – кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології – за надану можливість учням із візуальними порушеннями проявити свої здібності, поділитися позитивними емоціями, розширити коло спілкування.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!