Синьо-жовтий символ незламності

23 серпня  вся країна вшановує одну із головних національних святинь – Державний Прапор України, який є символом суверенітету нашої держави й уособленням єдності та могутності нації.

Синьо-жовтий стяг супроводжує нас у хвилини радості й у години лиха, пробуджуючи  національну гордість, нескореність і незламність.   Ці два кольори нерозривно поєднують героїчні подвиги минулого й сьогодення  –  під національним знаменом мужні українські воїни йдуть у бій за незалежність, за волю!

Сьогодні наш Прапор гордо майорить по всьому світу на знак солідарності з Україною. І для мільйонів українців  Державний Прапор став  символом стійкості,  звитяги і надії у боротьбі за ідеали свободи й нагадуванням про рідний дім.

З нагоди свята у Слов’янській спеціальний школі № 23 Донецької обласної ради пройшли урочисті заходи:

– педагог Віталій Янковецький  провів інформаційний онлайн-захід «Свято Державного Прапора України. Символ волі». Учасники заходу дізналися про витоки першого українського прапора, про національну символіку синього та жовтого кольорів, про радянські заборони за використання національної символіки, значення прапора у сучасному світі  та інші цікаві факти про державний стяг України;

– шкільна спільнота долучилась до обласного фотомарафону «Синьо-жовтий нескорений стяг»  від Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості;

– здобувачі освіти взяли участь у  виставці фотоколажів «Прапор свій здіймаємо гордо!» серед дітей та молоді закладів освіти  Донецької області  від КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».

Вітаємо зі святом Державного Прапора України! Нехай синьо-жовтий стяг знову зависочіє у кожному українському місті! Нехай символ незламності України осяває наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку держави!