Всеукраїнська спартакіада з плавання «Повір у себе»

Із 10 по 13 квітня 2019р. у м. Кам’янськ проводилася 26 Всеукраїнська спартакіада з плавання «Повір у себе», у якій взяли участь 24 команди з різних міст і областей України.

Серед 177 юних спортсменів Донецька область була представлена 9 учасниками, п’ятеро з яких – учні Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтерната № 23 І-ІІІ степенів Донецької обласної ради.

Результати змагань

За результатами змагань, команда Донецької області виборола почесне ІІІ місце (І і ІІ посіли команди м. Києва і Харкова).

Юні плавці зі Слов’янська продемонстрували чудову фізичну форму і нездолану волю до перемоги, що допомогло їм отримати 8 золотих, 1 срібну і 3 бронзових медалей.

• Сухоносов М. (6-А) виборов І і ІІ місця, отримав І юнацький розряд із плавання.
  • Грицько М. (6-А) посів два ІІІ місця і отримав ІІ юнацький розряд.
  • Гардуз М. (5-А) кандидат у майстри спорту отримала 1 золоту і 1 бронзову медалі, виконала нормативи І юнацького розряду (класи С-6; С-5).
  • Мягких А. (5-А) посіла три І місця і отримала І юнацький розряд класу С-13.

Справжнім тріумфатором змагань став учень 5-Б класу Чернов М., який виборов три золотих медалі, отримав ІІІ дорослий розряд із плавання і нині готується до чемпіонату України серед дорослих.

Бажаємо нашим юним спортсменам подальших успіхів і нових перемог!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!