Європа – це я!

9 травня 2023 року Україна спільно з країнами Європейського Союзу вперше на державному рівні відзначила День Європи, що є свідченням стрімкої інтеграції нашої Батьківщини у європейський простір.

І нині Україна стала центром Європи не тільки територіально, але й об’єднала навколо себе країни-членів ЄС у спільних цінностях: свобода, рівність, демократія і гідність.

До Дня Європи в Україні  з метою популяризації  знань про Європу серед учнівської молоді, розвитку дослідницьких здібностей учнів, підвищення інтересу  до ознайомлення з європейськими цінностями, досягненнями та культурою здобувачі освіти 2-А, 3-А та 4-А класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради  під керівництвом педагога Салюк Н.І. взяли участь у ІV щорічному Всеукраїнському  пізнавальному конкурсі  «Європа – це я!».

За результатами конкурсу наші учні та учениці  продемонстрували гідні результати: Коротич Ангеліна, Бурлака Гліб, Калина Софія, Маглена Олександр,  Кравцова Марія, Шульга Марія, Безкоровайний Олег отримали призові місця! Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому – прагніть вчитися, дізнаватися нове, розвиватися!